#614554 mikutis
22 Vas 2015 17:34
Na dydžiais šiemet irgi neturiu kolkas ko pasigirti. Viena turėjau pakabinęs solidesnę bet pasisveikinti nenorėjo su manim. Tai po shodo apgalvojau pasekmes kodėl tai ivyko ir prieinu išvados SAU kad mono valas turėjo didžiausia įtaka. Metimas tolimas, valas owner guminis pakirtimas :/nek ,gal dar voblerio padavimo kampas netiko kad užsėstu normaliai. Vienu žodžiu daug gal ir ?
#614590 Aqua v.
22 Vas 2015 19:35
mikutis rašė:Na dydžiais šiemet irgi neturiu kolkas ko pasigirti....
Aqua v. rašė:..... bet turbut ir liko vienintele, kuri islindo is vandens dar pries kranta :) .
cia turejau omeny, kad daugiau nesokinejo niekas atrodo, ziemiskai ramiai ant valo elges...
#614593 SauliusM
22 Vas 2015 19:41
Fishermenas rašė:Man šis savaitgalis visiškai tuščias, įdomu kaip kitiems sekėsi? :roll:

i lasisu tema idejau, bet "ekspertai" nustate, kad turejau cia det...
:roll:
#614599 Fishermenas
22 Vas 2015 19:56
SauliusM rašė:
Fishermenas rašė:Man šis savaitgalis visiškai tuščias, įdomu kaip kitiems sekėsi? :roll:

i lasisu tema idejau, bet "ekspertai" nustate, kad turejau cia det...
:roll:

"Ekspertai" bangoj ir cia tie patys :D
#615542 MindaugasK
27 Vas 2015 19:37
Sveiki, sestadieni sekmadieni , zadu pavaikyt slaki, bet pazystu tik neri, bet man ji jau labai atsibodus :D . Tad nelabai kitu upiu zinau aplink vilniu, kur teka. Gal galetumete pasiulyt kokia atkarpa ar upe kur butu imanoma ji sumedzioti . Zinoma jei neprdaug prasau. Gal kada ir as kam padesiu :D

Dekui :) PVZ ties zagarine , merkys ?
Paskutinį kartą redagavo MindaugasK 27 Vas 2015 19:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
#615661 saulenas7
28 Vas 2015 19:34
MindaugasK rašė:Sveiki, sestadieni sekmadieni , zadu pavaikyt slaki, bet pazystu tik neri, bet man ji jau labai atsibodus :D . Tad nelabai kitu upiu zinau aplink vilniu, kur teka. Gal galetumete pasiulyt kokia atkarpa ar upe kur butu imanoma ji sumedzioti . Zinoma jei neprdaug prasau. Gal kada ir as kam padesiu :D

Dekui :) PVZ ties zagarine , merkys ?

girdejau Strevoj gerai pagauna :-D

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

• VDS, VPS serveriai